NATRO HOSTİNG

Terleyen Boru – Ekolojik Sulama Sistemleri
    

     Küresel ısınma tüm dünyayı ve ülkemizi tehdit etmekte, yer altı ve yer üstü su kaynaklarımız hızla kurumaktadır. Ülkemiz kişi başına düşen yıllık 1500 m3 su miktarı ile su azlığı çeken ülkeler arasındadır.
Kaynaklarımızı bugünkü haliyle muhafaza etmemiz durumunda dahi 2030 yılında kişi başına düşen yıllık 1000 m3 su miktarı ile “su fakiri” ülkeler arasında olacağız.

     Bu bilinçle hareket ederek, yurt dışında uzun yıllardır kullanılan ve % 70 - 90 su tasarrufu sağlayan, “Terleyen Boru” Ekolojik sulama sistemlerini ülkemize getirtilerek uygulamalarına başlamıştır.

    İlerde ülkemizde de üretimi planlanan, Terleyen Boru”ların; Türkiye,Cumhuriyetleri,Ortadoğu, ve çok yakında bu ülkelerde de faaliyete geçerek, ülkemizin ve dünyamızın su kaynaklarının korunmasına katkıda bulunacaktır.

    Alman teknolojisi ve kalitesiyle üretilen “Terleyen Boru”ları, su tasarrufunun yanı sıra, bakım gerektirmemesi, üründe verim artışı, gübreden tasarruf ve minimum enerji sarfiyatı ile kuraklığın çaresi olacaktır.


0 yorum:

Yorum Gönder

 

Copyright 2008 All Rights Reserved | SULAMA SİSTEMLERİ BİLGİ PORTALI - Otomatik Sulama Sistemleri ,Peyzaj Sulama sistemi

herşey google><sulama + sulama sistemleri + otomatik sulama sistemleri + damlama sulama sistemleri + yağmurlama sulama sistemi + manuel sulama + rain bird+sapanca